Krolewskidystans.pl - Blog o bieganiu. | Polecane strony o bieganiu
146
post-template-default,single,single-post,postid-146,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Polecane strony o bieganiu

Dzisiaj przedstawię strony w internecie, na które natknąłem się od czasu jak zacząłem biegać i z jakich najczęściej korzystam. Oczywiście nie wymienię ich wszystkich ale takie, które zapewne się przydają. Dodatkowo, dołączam krótki opis tych stron.

http://biegnijmy.pl/kalkulator – prosty kalkulator do treningu czy zawodów. Ja wyliczam np. średnią prędkość, jaką muszę utrzymać, aby osiągnąć założony wynik.„wygraliśmy!”, zmarł z wyczerpania.

https://www.mcmillanrunning.com – kolejny kalkulator, który świetnie się uzupełnia z wcześniej wymienionym kalkulatorem. Na tej stronie po uzupełnieniu kilku informacji poznamy prognozę wyników na innych dystansach i przede wszystkim strona wylicza odpowiednie tempa treningowe.

http://fasterrunning.com/calculator – podobny kalkulator jak wyżej. Przed Maratonem warto wrzucić swój wynik z ostatniego krótszego dystansu w kilka kalkulatorów aby się nie przeliczyć.

https://feelrace.com/fr.pl?th=MARCO&la=en – strona, która generuję całą strategię na Maraton oraz prognozuje wynik na podstawie wyników z krótszych dystansów.

http://www.laufszene.de/wordpress/trainingsplan/ – niemiecka strona z gotowymi planami od 10km do Maratonu. Dobre źródło inspiracji przy układaniu swojego planu.

http://laskovia.h2.pl/pl/filiplipowski/opaska/opaska/index.php – strona, która generuje opaski z międzyczasami przed Maratonem i HM. Dostępne 3 strategie biegowe.

https://bieganie.pl – portal poświęcony bieganiu wraz z m.in. planami treningowymi i forum dla biegaczy.

https://www.maratonypolskie.pl – kolejny biegowy portal poświęcony nie tylko 42 kilometrom.

https://marathons.ahotu.com/calendar – światowy kalendarz maratoński i największymi imprezami biegowymi.

To na początek. Oczywiście takich stron jest bardzo dużo ale chciałem się z Wami podzielić tymi, z których często korzystam. Jest również bardzo wiele ciekawych blogów poświęconych bieganiu ale tutaj nie chciałbym nikogo pominąć.

Chętnie poznam Wasze polecane strony poświęcone bieganiu, które mogą być pomocne. Piszcie w komentarzach.

Trening buduje wewnętrzne wartości. Wzmacnia. Uczy szacunku i wiary w własne możliwości.

– Andrzej Z piekar Śląskich
No Comments

Post A Comment